www.rakietna.pl

BELOR-Polska Sp. z o.o.

Nawóz Saletrzak - BELOR-Polska Sp. z o.o.

Nawóz Saletrzak - BELOR-Polska Sp. z o.o.

Opis:


Nie trzeba być z zawodu rolnikiem, żeby prowadzić gospodarstwo na własny użytek. Odpowiednie wykształcenie przydaje się wtedy, kiedy zaistnieje potrzeba zdobycia dodatkowych świadczeń, w tym pozyskania środków na rozwój rolnictwa. Najważniejsza jest jednak wiedza techniczna, dzięki której można prowadzić prosperujące gospodarstwo.

Każdy, kto miał styczność przemysłem rolniczym, wie, jak ważny jest odpowiedni nawóz. Saletrzak jest jednym z najbardziej uniwersalnych produktów, który się stosuje w rolnictwie. Pomaga on zregenerować się roślinom po okresie zimowym i ułatwia im odbicie. Ważne jest jednak to, aby stosować go umiejętnie — terminy wysiewu są elastyczne, ale istotniejsza jest doza, jaką się powinno stosować na hektar.

W sklepie belor-polska.eu można znaleźć nawóz saletrzak, który z pewnością przyda się każdemu rolnikowi. Na stronie internetowej firmy dostępny jest nie tylko opis samego produktu, ale też informacje o jego przeznaczeniu, jak i stosowanych dozach. Na podanej stronie można też znaleźć szereg innych nawozów, mniej lub bardziej uniwersalnych w stosowaniu.

Data dodania: 2019-05-19

Informacje:


Telefon: 55 232 81 58


Strona: http://www.belor-polska.eu/

NIP: 956-230-52-29

Dodaj Własną Opine:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Władysławowo 41


Miejscowość: Elbląg


Kod pocztowy: 82-300

FIRMY W OKOLICY:


Elbląg

PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński