www.rakietna.pl

ERD ENGINEERING Sp. z o.o.

Produkcja form wtryskowych

Produkcja form wtryskowych

Opis:


Dzięki formom wtryskowym przemysł wszedł na zupełnie inny, niespotykany wcześniej poziom efektywności. Możliwość wydajnego przekształcania płynnej substancji w gotową część stwarza unikatowe, wręcz nieskończone możliwości w dziesiątkach, a nawet setkach branż.

Warto zauważyć, że każdy potrzebuje form ściśle dopasowanych do potrzeb swojego projektu. To z kolei zadanie dla takich firm jak rkkplast.pl. Produkcja form wtryskowych wymaga bowiem dostępu do nowoczesnych maszyn, ale i wiedzy na temat ich optymalnej obsługi.

Standardowe, jak również bardziej nietypowe zlecenia to chleb powszedni dla wspomnianego przedsiębiorstwa z Kluczborka, które swoim doświadczeniem i profesjonalizmem wyrosło nie tylko na jednego z branżowych liderów w Polsce, ale także ma wiele zleceń zagranicznych. Nic dziwnego – w końcu jakość w produkcji form wtryskowych ma kolosalne znaczenie. Właśnie dlatego warto nawiązać indywidualną współpracę i dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie stwarza współczesna technologia produkcyjna.

Data dodania: 2019-04-21

Informacje:


Telefon:


Strona: http://rkkplast.pl/

NIP: 7511778112

Dodaj Własną Opine:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Ossowskiego 42


Miejscowość: Kluczbork


Kod pocztowy: 46-203

FIRMY W OKOLICY:


Opole

NICISKLEP.COM.PL