www.rakietna.pl

KRM-TRADE

Sprzedaż bloków granitowych

Sprzedaż bloków granitowych

Opis:


Kamień od niepamiętnych czasów był wykorzystywany przez człowieka najpierw jako narzędzie, potem jako budulec, a obecnie jest szeroko stosowany do wykańczania budynków nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz. Wykonuje się z niego podłogi, parapety, schody i blaty kuchenne. Szczególnie ceniony jest granit ze względu na swoją odporność na uszkodzenia mechaniczne i łatwość obróbki przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn do cięcia, dlatego jest także chętnie wykorzystywany w nagrobkarstwie i rzeźbiarstwie.

Z pewnością wiele firm będzie zainteresowanych faktem, że sprzedaż bloków granitowych pochodzących z Ukrainy prowadzi firma ze strony krm-trade.com. Prowadzi ona wydobycie granitu kilkoma metodami, które następnie przesyłane są ciężarówkami lub koleją do Polski, gdzie poddawane są między innymi takim metodom obróbki jak:

  • polerowanie,
  • szczotkowanie,
  • młotkowanie,
  • płomieniowanie

w zależności od tego, na co będą one przeznaczone. Można tu znaleźć dwa najpiękniejsze rodzaje granitu, takie jak Tołkowski w odcieniach brązu i czerwieni i Wołga Blue, granatowo-niebieski labradoryt z refleksami.

Data dodania: 2019-06-15

Informacje:


Telefon: +48 79 636 94 39


Strona: https://www.krm-trade.com/

NIP:

Dodaj Własną Opine:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Wandy 16B


Miejscowość: Katowice


Kod pocztowy: 40--32

FIRMY W OKOLICY:


Sosnowiec

DetailingTeam Sosnowiec

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.