www.rakietna.pl

AGTOM s. z o.o.

http://agtom.eu - Sklep modele

http://agtom.eu - Sklep modele

Opis:


Sklepy modelarskie, działające w Polsce, oferują rozmaite produkty, jednak nie zawsze ta oferta jest wyczerpująca i dostosowana do potrzeb i oczekiwań klienta. Miejsca te powinny być wyposażone we wszelkie niezbędne produkty stosowane w modelarstwie. Jeżeli jesteś miłośnikiem modelarstwa i od wielu lat poświęcasz się składaniu obiektów w pomniejszonej skali, masz okazję dokonać satysfakcjonujących zakupów w jednym z lepiej wyposażonych sklepów internetowych!

Sklep internetowy Agtom oferuje modele rozmaitych pojazdów, obiektów, figurek, które znajdują zastosowanie czy to w tworzeniu makiet, czy to w układaniu plansz do gier bitewnych czy to w symulacjach czy wreszcie zdobiąc salonową półkę. W asortymencie sklepu znajdują się produkty, które sprawdzą się zarówno u początkujących modelarzy jak i tych bardziej zaawansowanych. Każdy produkt jest sprawdzony i przetestowany, a wysoka jakość każdego z nich gwarantuje satysfakcję oraz pełen pasji czas składania modeli.

Data dodania: 2018-01-10

Informacje:


Telefon: 12-356-56-78


Strona: https://agtom.eu

NIP: 6783154951

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: Hanna Malinowska
Dodany: 2018-03-22 10:13:14

Nawet jeśli nie interesujecie się modelarstwem to polecam zajrzeć na stronę tego sklepu żeby zobaczyć jakie cudeńka można tam kupić. Aż nie wiem na co się zdecydować.

Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Władysława Jagiełły 6


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 31-711

FIRMY W OKOLICY:


Kraków

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Odrowąż

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Kraków

Gomeo