www.rakietna.pl

Bramidan Polska

Brykieciarki

Brykieciarki

Opis:


Wszystkie firmy zainteresowane maszynami, które świetnie sprawdzają się do prasowania kartonów mogą skorzystać z oferty zamieszczonej pod adresem online bramidan.pl. Dostępne brykieciarki pozwalają na kompresowanie wielkogabarytowych odpadów. Pośród nich warto wymienić folię plastikową, butelki PET, puszki aluminiowe, puszki stalowe, styropian EPS, plastiki twarde i wiele innych.

Dostępne urządzenia są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby spełniały swoje zadanie przez bardzo długi czas użytkowania. Nowoczesny system pozwala na dokładne prasowanie styropianu bądź pianek.

Wykorzystanie produktu pozwoli nie tylko ograniczyć zajmowane miejsce przez odpady, ale również zmniejszyć koszty ich wywozu. Wszystkie szczegóły dotyczące użytej technologii, działania oraz innych pras ślimakowych znajdują się na stronie internetowej sprzedawcy. W razie jakichkolwiek pytań zaprasza się do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Zachęca się również do przejrzenia zdjęć poglądowych wszystkich maszyn.

Data dodania: 2021-11-08

Informacje:


Telefon: 126808880


Strona: https://www.bramidan.pl

NIP:

Dodaj Własną Opine:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Łuczanowicka 27


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 31-766

FIRMY W OKOLICY:


Kraków

AGTOM s. z o.o.

Kraków

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Odrowąż

Dom z Duszą Tadeusz Dusza