www.rakietna.pl

Crazy Cat Studio

Animacje dla firm - Crazy Cat Studio

Animacje dla firm - Crazy Cat Studio

Opis:


Specjalnością firmy są zawsze niepowtarzalne, krótkie, aczkolwiek niezwykle treściwe animacje 2D. Są to animacje dla firm, różnego rodzaju stowarzyszeń, fundacji, urzędów i innych podmiotów, które chcą wypromować swoje pomysły, świadczone przez siebie usługi czy oferowane produkty. Poza tworzeniem animacji reklamowych i produktowych, Crazy Cat Studio ma również spore doświadczenie w tworzeniu filmów instruktażowych, oraz filmów promocyjnych, mających na celu prezentację określonej firmy czy marki.

Jeżeli chcesz wypromować się w sieci, humorystyczne animacje 2D mogą być doskonałym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi i przyciągnięcie zainteresowania wielu odbiorców. Firma Crazy Cat Studio ma duże doświadczenie w tworzeniu animacji biznesowych, dzięki którym w sposób świadomy zaczniesz kreować wizerunek swojego przedsiębiorstwa lub instytucji i w końcu zaistniejesz w sieci.

Data dodania: 2018-01-16

Informacje:


Telefon: 510 772 141


Strona: https://crazycat.studio/

NIP: 9372584568

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: Sylwia Kołodziej
Dodany: 2018-08-27 09:33:40

Ta firma naprawdę potrafi robić animacje i filmy reklamowe. Mojemu szwagrowi zrobili spot reklamowy, który krąży po internecie i zbiera bardzo dobre recenzje i opinie.

Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Kwiatowa 11


Miejscowość: Wilkowice


Kod pocztowy: 43--36

FIRMY W OKOLICY:


Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Lubliniec

Księciunio

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.