www.rakietna.pl

GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.

Sprzedaz mieszkan gdynia

Sprzedaz mieszkan gdynia

Opis:


Będąc w czołówce firm zapewniających kompleksowe usługi deweloperskie, realizator ogłaszający się na stronie hossa.gda.pl stara się na bieżąco odpowiadać na potrzeby klientów. Modyfikuje swoją ofertę w taki sposób, by była ona atrakcyjna zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i biznesowych.

Wybierając wspomnianego wykonawcę jako wsparcie przy kupnie lub sprzedaży mieszkań w Gdyni, Gdańsku i Sopocie, można mieć pewność, że nawiązuje się współpracę z rzetelnym inwestorem. Firma legitymuje się nie tylko doskonałą znajomością zasad rynku deweloperskiego, ale także bogatym doświadczeniem. Dzięki temu jest w stanie zapewnić profesjonalne doradztwo i usługi na każdym etapie inwestycji. 

Aby uatrakcyjnić ofertę, realizator zadbał również, by jego pracownicy mogli zaproponować pomoc w zakresie uzyskania niezbędnych środków finansowych. Z takiego rodzaju wsparcia mogą skorzystać osoby, które planują nabycie domu lub mieszkania na kredyt i chcą znać najlepsze aktualnie propozycje instytucji bankowych.

Data dodania: 2021-12-03

Informacje:


Telefon: 58 620 70 33


Strona: https://www.hossa.gda.pl

NIP:

Dodaj Własną Opine:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Władysława IV 43


Miejscowość: Gdynia


Kod pocztowy: 81-395

FIRMY W OKOLICY:


Gdynia

RANTA

Gdańsk

MEDISS Gabinety Stomatologiczne

Gdańsk

DetoksVIP