www.rakietna.pl

Lenis Sp. Z O.O

Oczyszczanie twarzy poznań • http://lenis.pl

Oczyszczanie twarzy poznań • http://lenis.pl

Opis:


Czy znacie Państwo dobre sposoby na oczyszczanie cery? Jak wiadomo wiele osób preferuje domowe metody, które z pewnością bywają skuteczne. Ważna rzecz o jakiej należy pamiętać to codzienny demakijaż, który jest podstawą pielęgnacji twarzy. Oczyszczaniem skóry zajmują się również specjaliści w Lenis.pl, którzy stosują nowoczesne techniki w atrakcyjnej cenie. Zadowolenie z rezultatu w tym przypadku jest gwarantowane.

Gabinet kosmetyczny, o którym mowa stosuje w tym celu peeling kawitacyjny, czyli zabieg, który wykorzystuje działanie chemiczne, fizyczne i biologiczne ultradźwięków. Gdy ta metoda nie wystarczy, w grę wchodzi również oczyszczenie manualne, polegające na ręcznym usunięciu zalegających zaskórników, krostek czy łoju. Jak widać oczyszczanie twarzy w Poznaniu odbywa się na różne sposoby, dzięki czemu można mieć pewność, że twarz będzie oczyszczona, odżywiona, a także wygładzona.

Data dodania: 2017-10-14

Informacje:


Telefon: 61 851 13 05


Strona: https://lenis.pl

NIP: 7811703147

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: humaichan
Dodany: 2019-04-30 12:31:12

W Lenis mamy możliwość skorzystania z zabiegów upiększających, dzięki którym możemy wyleczyć się z kompleksów. Myślę, że to dobre miejsce do tego by zadbać o swój wygląd. Przy okazji - pozdrawiam pracowników. :)

Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Wierzbowa 6 6


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61--85

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

Royal Shop

Poznań

AR-FIZ

Poznań

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał