www.rakietna.pl

Royal Shop

Koszulki pepe jeans

Koszulki pepe jeans

Opis:


Kiedy kupujemy ubranie w sklepie skupiamy się na jego wyglądzie i cenie, nie myślimy czy odpowiednio długo nam posłuży. Niestety bardzo często ubrania, które wyglądają niezwykle ciekawie w momencie zakupu, po jednym sezonie tracą znacznie na wyglądzie.

Taki los spotyka niejednokrotnie koszulki, ponieważ są one zakładane stosunkowo często i równie często są też prane. Jednak koszulki firmy Pepe Jeans wyróżniają się na tle innych T-shirtów trwałością. Zawdzięczają tę cechę wysokogatunkowym, trwałym materiałom. Ich zaletą jest wytrzymałość na częste pranie, odporność kolorów, brak typowego dla koszulek rozciągania się. Koszulki tej marki przez bardzo długi czas wyglądają jak nowe. 

Te modne i stylowe koszulki Pepe Jeans można zakupić za pośrednictwem strony Royal-shop.pl bez kosztów dostawy, a przesyłka jest bardzo szybka. Jeśli klient nie jest zadowolony z zakupu albo źle dobrał rozmiar, może zwrócić towar w ciągu trzydziestu dni. 

Data dodania: 2017-10-01

Informacje:


Telefon: + 48 735 001 822


Strona: https://royal-shop.pl/

NIP: 6692312019

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: aryeno
Dodany: 2019-04-26 12:49:19

Koszulki, które można zakupić w tym sklepie, są modne i w dobrym stylu. Cenię sobie tą markę również za to, że są trwałe, bo uszyte z dobrej jakości materiałów.

Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Kopanina 54


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60--10

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

AR-FIZ

Poznań

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał

Gądki

Ebordi s.c.