www.rakietna.pl

MBA Sport Sp. z o.o.

Bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw

Bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw

Opis:


Wybór odpowiedniej nawierzchni na osiedlowy plac zabaw, gdzie dzieci cały czas biegają, skaczą i są w nieustannym ruchu, nie jest prosty. Nawierzchnie przeznaczone do montażu na placu zabaw powinny mieć powłokę antypoślizgową i nie powinny być chropowate, daje to gwarancję, że dziecko w razie upadku, np. z huśtawki, nie zrobi sobie krzywdy i nie poobciera sobie łokci ani kolan.

Dlatego, jeśli chce się stworzyć certyfikowany plac zabaw, warto poprosić o pomoc fachowców. Bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw to specjalność firmy MBA Sport, która od ponad 10 lat proponuje swoim klientom gumowe i poliuretanowe płyty. Płyty te idealnie nadają się do montażu na placu zabaw, a także na innych przestrzeniach rekreacyjnych. To jednak tylko fragment obszernej oferty.

Na życzenie gmin, spółdzielni, czy też innych podmiotów, rekomendowana firma może zaprojektować plac zabaw lub siłownię zewnętrzną, w pełni ją wyposażyć i zająć się jej serwisowaniem.

Data dodania: 2018-06-13

Informacje:


Telefon: Nadarzyn


Strona: https://mbasport.pl/

NIP: 534 24 95 094

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: rowla
Dodany: 2019-03-27 12:34:59

Nawierzchnie dla placów zabaw od MBA Sport to przede wszystkim odpowiednie właściwości dla tego typu miejsc. Są też bezpieczne dla użytkowników, więc dzieci nie zrobią sobie krzywdy podczas zabawy.

Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Kwitnąca 10


Miejscowość: Nadarzyn


Kod pocztowy: 05-830

FIRMY W OKOLICY:


Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

Smak Dzieciństwa