www.rakietna.pl

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA - Buty dla wegan

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA - Buty dla wegan

Opis:


Na stronie internetowej, której adres to my-wish.pl, dostępna jest bardzo interesująca oferta firmy zajmującej się sprzedażą i produkcją butów. Jest to obuwie nadające się na różne okazje (można je nosić na co dzień, do pracy, czy też w dniu ślubu). Mnogość oferowanych rozwiązań sprawia, iż każdy klient jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. 

Tym, co wyróżnia tę firmę na tle innych, jest fakt, iż każdą parę butów można modyfikować w dowolny sposób. Założycielom firmy bardzo zależy na tym, by w ręce klientów trafiały produkty perfekcyjne. Każdy kupujący ma szansę poprosić, na przykład, o poszerzenie lub zwężenie buta, zmianę wysokości obcasa, czy też dobór innego materiału. 

Niezwykle interesującymi produktami są także buty dla wegan. W procesie ich tworzenia wykorzystuje się wyłącznie materiały i środki konserwacyjne, które nie są pochodzenia zwierzęcego. Ceny wyrobów uzależnione są od konkretnych modeli obuwia. Każdy, bez wątpienia, znajdzie w ofercie coś odpowiedniego dla siebie.

 

 

 

Data dodania: 2023-02-13

Informacje:


Telefon: 669 991 777


Strona: https://my-wish.pl/

NIP:

Dodaj Własną Opine:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Kwiatowa 63


Miejscowość: Stary Broniszew


Kod pocztowy: 42--23

FIRMY W OKOLICY:


Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Wilkowice

Crazy Cat Studio

Lubliniec

Księciunio