www.rakietna.pl

NZOZ Stomatologia – Protetyka Grzegorz Fulara Lek. stom. Liliana Fulara

Dentysta Piotrków Trybunalski

Dentysta Piotrków Trybunalski

Opis:


Uznane centrum stomatologiczne prowadzone jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lekarzy. Dokładają oni starań, by każdy pacjent mógł skorzystać z osiągnięć współczesnej dentystyki. Zaawansowane metody zabiegowe bez wątpienia pozwalają to osiągnąć. Decydując się na usługi renomowanej kliniki, możesz mieć pewność, że zajmie się Tobą kompetentny dentysta z Piotrkowa Trybunalskiego. Osoby odwiedzające gabinet mogą liczyć na indywidualne podejście, dzięki któremu podjęte leczenie przynosi satysfakcjonujące rezultaty.

Klinika oferuje szeroki zakres zabiegów. Zapewnia także precyzyjną diagnostykę dzięki nowoczesnemu sprzętowi RTG. Poza leczeniem zachowawczym kompetentni dentyści specjalizują się w endodoncji, chirurgii stomatologicznej i protetyce.

Działalność centrum wyróżnia możliwość skorzystania z pogotowia dentystycznego. Usługa pozwala zamówić wizytę do domu, co jest szczególnie przydatne w przypadku starszych osób. Więcej informacji o ofercie kliniki można znaleźć na stronie stomatologiapiotrkow.pl.

Data dodania: 2021-10-21

Informacje:


Telefon: 44 649 55 90


Strona: http://stomatologiapiotrkow.pl

NIP:

Dodaj Własną Opine:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Słowackiego 93


Miejscowość: Piotrków Trybunalski


Kod pocztowy: 97-300

FIRMY W OKOLICY:


Poniatów

Xfelgi.pl

Brzeziny

wyprawkowy

Łódź

Cynamon Events