www.rakietna.pl

OMEGA Project Sp. z o. o.

Przeglądy okresowe budynków Poznań

Przeglądy okresowe budynków Poznań

Opis:


Nie ma wątpliwości, że ci, którzy wykonują przeglądy okresowe budynków w Poznaniu, mogą korzystać z nich znacznie dłużej. Jeśli szukasz firmy, która się w nich specjalizuje, to powinieneś odwiedzić stronę omega-project.pl i zapoznać się z aktualną ofertą jednej z poznańskich firm. Wykonuje ona przeglądy półroczne, roczne, a także pięcioletnie. Wykrywa różne zagrożenia, które mogłyby doprowadzić do poważnych wypadków. Chcąc zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa, warto by było skorzystać z tej firmy, która w tej dziedzinie ma już spore doświadczenie.

Dodatkową działalnością wspomnianej firmy jest wycena nieruchomości. Zajmuje się wycenianiem mieszkań, punktów usługowych czy też budynków. Jeśli nie wiesz, czy cena, którą oczekujesz za mieszkanie, jest adekwatna, to poproś o pomoc rzeczoznawcę majątkowego. On pomoże Ci podjąć dobrą decyzję.

Data dodania: 2018-04-17

Informacje:


Telefon: 780 037 291


Strona: http://www.omega-project.pl/

NIP: 7822630222

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: Kamila Michalak
Dodany: 2018-05-11 11:17:03

Przez długi czas szukałam firmy która odpowiedziałaby w pełni na moje potrzeby w zakresie przeglądu okresowego budynku. To przedsiębiorstwo oferuje usługi, które w pełni akceptuję i polecam.

Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Matejki 36


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-768

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

Royal Shop

Poznań

AR-FIZ

Poznań

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał