www.rakietna.pl

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Tuleja montażowa pp

Tuleja montażowa pp

Opis:


Jednym z wielu produktów, jakie dostać można w znanej firmie PrefEko jest tuleja montażowa pp. Służy ona w głównej mierze do osadzania stopni złazowych. Specjalistyczna budowa tego typu śrub sprawia iż są one stabilne i nie ulegają niszczeniu mimo upływu czasu. Więcej na temat tego właśnie produktu znaleźć można na przykład zaglądając na stronę internetową firmy - znajduje się ona pod adresem prefeko.com.pl. 

Każdy proponowany przez tę spółkę produkt służący do instalacji jest wykonany solidnie i drobiazgowo. Zapewniają one bezpieczeństwo i stabilność tworzonych instalacji, bez względu na ich przeznaczenie. Wysoką jakość udostępnianych produktów z pewnością potwierdza całe grono klientów, którzy dokonali zakupów właśnie w tej firmie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania konkretnych zamówień.

Data dodania: 2018-06-13

Informacje:


Telefon: 609737059


Strona: https://prefeko.com.pl/

NIP: 7772611894

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: asathases
Dodany: 2018-08-09 13:40:18

Produkty sygnowane marką PrefEKO pozwalają zadbać o bezpieczeństwo użytkowania instalacji. Od tulei montażowych po nity zaciskowe - możemy się spodziewać precyzyjnie i solidnie wykonanych akcesoriów.

Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Chemików 7


Miejscowość: Luboń


Kod pocztowy: 62-030

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

Royal Shop

Poznań

AR-FIZ

Poznań

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał