www.rakietna.pl

PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

Bramy Bielsko • http://www.csbokna.pl/

Bramy Bielsko • http://www.csbokna.pl/

Opis:


Oferta przygotowana przez firmę Promat jest rozbudowana i cieszy się dużym uznaniem ze strony szerokiego grona konsumentów. Obejmuje ona produkcję, jak również montaż elementów w zakresie stolarki okiennej oraz drzwiowej. Z jednej strony można tutaj wymienić świetne rolety zewnętrzne słynące z fenomenalnej wytrzymałości, z drugiej drzwi wejściowe czy różne warianty bram. Te ostatnie również cieszą się niemałym zainteresowanie nabywców.

Solidne i estetyczne bramy w Bielsku można zamówić w każdej chwili, a realizacja zlecenia będzie szybka i sprawna. Istnieje możliwość zaprojektowania oraz wykonania bramy o dowolnie wskazanych parametrach, która zda egzamin we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych. Korzystny cennik to dodatkowy argument za prezentowaną ofertą. Dobra brama nie musi być droga, by spełniała wszelkie wymagania klienta.

Data dodania: 2018-04-27

Informacje:


Telefon: 33 810 05 08


Strona: https://www.csbokna.pl/

NIP: 7131278923

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: dilis
Dodany: 2019-04-15 14:40:25

Mnie stolarka okienna i drzwiowa oferowana przez Promat kojarzy się przede wszystkim z wysoką jakością i solidnością. Myślę, że warto skorzystać z ich usług, bo jest tam w czym wybierać.

Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Terenowa 1


Miejscowość: Bielsko Biała


Kod pocztowy: 43-300

FIRMY W OKOLICY:


Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Wilkowice

Crazy Cat Studio

Lubliniec

Księciunio