www.rakietna.pl

PROTON

Strój piłkarski z własnym nadrukiem

Strój piłkarski z własnym nadrukiem

Opis:


Nie ulega żadnej wątpliwości fakt, że stroje zawodników piłkarskich powinny wyróżniać się doskonałą jakością i nieprzeciętną wytrzymałością. Warto jest więcej wybierać te komplety, które pochodzą od znanych i renomowanych producentów.

Niepowtarzalny strój piłkarski z własnym nadrukiem to propozycja renomowanej firmy PROTON. Marka do produkcji oferowanych ubrań wykorzystuje starannie wyselekcjonowane materiały, co gwarantuje im fenomenalną klasę, znakomitą trwałość i wyjątkowo estetyczny design.

Producent na pierwszym miejscu stawia dobro swoich klientów. Najważniejsze jest dla niego to, by kontrahenci byli w pełni zadowoleni z jakości świadczonych usług. Zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników, chcąc sprostać wszelkim oczekiwaniom kupujących, oferuje stuprocentowy profesjonalizm na każdym etapie współpracy, ogromne zaangażowanie w szybką i bezproblemową realizację zamówień oraz niezwykle korzystne ceny wszystkich produktów.

Data dodania: 2019-08-16

Informacje:


Telefon: +48 571 210 872


Strona: https://proton-stroje.pl

NIP: 9721293126

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: smallbutterfly988
Dodany: 2020-11-06 13:21:32

Firma PROTON to świetni specjaliści produkcji strojów sportowych - jeśli stawia się na jakość oraz wygodę, to w ich ofercie są one standardem.

Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Szkółkarska 47


Miejscowość: Suchy Las


Kod pocztowy: 62-002

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

Royal Shop

Poznań

AR-FIZ

Poznań

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał