www.rakietna.pl

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sławomir Tarant

Szkolenia bhp

Szkolenia bhp

Opis:


To, jak bezpieczny jest zakład pracy, zależy także od świadomości pracowników o możliwych zagrożeniach. Nawet kabel leżący na podłodze może stać się przyczyną poważnego wypadku. W celu uniknięcia ryzykownych sytuacji w przedsiębiorstwach organizowane są szkolenia BHP w Jarocinie czy innych miastach Wielkopolski. Firma, która oferuje szkolenia BHP i przeciwpożarowe w wielkopolskich miastach to TARANT, która stawia na wykwalifikowanych specjalistów BHP.

W skład jej oferty wchodzą również szkolenia pierwszej pomocy, które obejmują np. pozycję boczną ustaloną, zakładanie opatrunku uciskowego. Jeśli nie ma w Twojej firmie inspektora BHP, to ta firma pomoże Ci zrealizować zarówno szkolenia BHP, jak z ratownictwa medycznego. Na tarant.com.pl możesz dokładniej zapoznać się z jej ofertą. Jej doświadczenie pozwala na świadczenie usług o wysokim poziomie.

Data dodania: 2018-01-03

Informacje:


Telefon: 502 198 844


Strona: http://www.tarant.com.pl/

NIP: 785-167-37-77

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: Liliana Sawicka
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Szkolenia BHP... chyba wszyscy wiemy jak to z nimi bywa w polskich firmach :P Domyślam się, że są branże, w których szkolenia bhp są restrykcyjnie przestrzegane i weryfikowane, ale to mnie nie dotyczy.

Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Os.Słowiańskie 23


Miejscowość: Manieczki


Kod pocztowy: 63-112

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

Royal Shop

Poznań

AR-FIZ

Poznań

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał