www.rakietna.pl

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał

Problemy edukacyjne dzieci Poznań

Problemy edukacyjne dzieci Poznań

Opis:


Można powiedzieć, że psychiczna kondycja dziecka jest rodzajem barometru, który wskazuje, w jakim stanie jest cała rodzina. Często, pierwszym objawem kryzysu w relacjach między rodzicami, są kłopoty, jakie zaczyna sprawiać dziecko. W zależności od etapu rozwoju, mogą one przybierać rozmaite formy: od buntu i wagarowania, przez sięganie po substancje psychoaktywne w wieku nastu lat, poprzez problemy w szkole czy wybuchy złości.

Specjalistką, która bardzo sprawnie rozwiązuje problemy edukacyjne dzieci, działającą na terenie Poznania i Lubonia – jest psycholog Magdalena Lange-Rachwał. Problemy w szkole na ogół zwiastują poważniejsze zaburzenia w życiu dziecka. Może być to rodzaj buntu, poprzez który młoda osoba próbuje zwrócić na siebie uwagę otoczenia. Pełną ofertę psycholog Magdaleny Lange-Rachwał zamieszczono na stronie psycholog-dladziecka.pl.

Data dodania: 2017-09-20

Informacje:


Telefon: +48 505 043 763


Strona: https://www.psycholog-dladziecka.pl

NIP:

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: Tymon Dąbrowski
Dodany: 2019-01-17 14:06:02

Psycholog dziecięcy pani Magdalena bardzo pomogła nam w zrozumieniu dlaczego nasz synek mało skupia się na zajęciach lekcyjnych. Po paru sesjach terapeutycznych u niej, nastąpiła duża poprawa.

Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Ratajczaka 35


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-816

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

Royal Shop

Poznań

AR-FIZ

Gądki

Ebordi s.c.