www.rakietna.pl

Smak Dzieciństwa

Animator dla dzieci na wesele - Warszawa

Animator dla dzieci na wesele - Warszawa

Opis:


Nawet najlepiej zorganizowane wesele może okazać się niezwykle nużące dla najmłodszych gości, a bezstresowa zabawa rodziców nie jest w takich przypadkach możliwa. Aby zapewnić sobie oraz gościom udany wieczór i jednocześnie sprawić, aby wszystkie dzieci były zadowolone, warto zdecydować się na wynajęcie doświadczonego animatora. Takie rozwiązanie zapewni bezpieczeństwo najmłodszym oraz spokojny wieczór wszystkim ich opiekunom.

Animator dla dzieci na wesele na terenie Warszawy oraz Łodzi to oferta firmy Smak Dzieciństwa, która gwarantuje udaną zabawę podczas każdego przyjęcia. Dzięki temu każde dziecko spędzi cały wieczór z zaciekawieniem oraz dobrym nastrojem. Firma przeprowadza również dokładny wywiad, który pozwoli określić temperament i zainteresowania dzieci, co dodatkowo wpłynie na jakość całej imprezy.

Data dodania: 2017-10-25

Informacje:


Telefon: 503 060 497


Strona: https://smakdziecinstwa.eu/

NIP: 7251932377

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: nerondite
Dodany: 2018-10-03 13:41:33

Animatorzy, którymi dysponuje firma Smak Dzieciństwa, to gwarancja udanej imprezy dla dzieci. Mnie ujęli między innymi tym, jak potrafią przykuć uwagę dzieci i zachęcić je do zabawy, a to przecież nie takie proste zadanie.

Ocena: 3

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Adres:


Adres: Farysa 37b


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 01-971

FIRMY W OKOLICY:


Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

PITERSON Sp. z o.o.