www.rakietna.pl

UKS 141 Warszawa

Szkoła futbolu Warszawa | UKS 141 Warszawa

Szkoła futbolu Warszawa | UKS 141 Warszawa

Opis:


Strona internetowa uks141.pl kompleksowo informuje o ofercie, z jaką wychodzi polecana szkoła futbolu w Warszawie. Dlaczego warto zapisać swoje dziecko właśnie do tego klubu?

Ta szkółka jest dobrym wyborem, ponieważ wypełnia czas Twojego dziecka w trakcie roku szkolnego, jak również zapewnia mu ciekawe, aktywne wakacje, na przykład w postaci udanych półkolonii oraz obozów. Takie wspólne spędzanie czasu to nie tylko świetna odskocznia od codziennych obowiązków, ale również gwarancja redukcji stresu oraz co najważniejsze - takie okoliczności bardzo sprzyjają zawieraniu przyjaźni z rówieśnikami na długie lata.

Ponadto ważnym czynnikiem w każdej szkółce piłkarskiej jest oczywiście kadra trenerów. Muszą być to osoby wykwalifikowane, przyuczone do zawodu, z dużą wiedzą, a przede wszystkim z odpowiednim podejściem do dzieci. Trenerzy są nie tylko cierpliwi, otwarci i wyrozumiali, ale przede wszystkim poprzez swoje podejście są dla dzieci autorytetem oraz osobą, która motywuje do osiągania kolejnych celów i rozwijania umiejętności niezbędnych na boisku.

Data dodania: 2020-08-06

Informacje:


Telefon: 690 513 060


Strona: https://uks141.pl

NIP:

Dodaj Własną Opine:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Szaserów 117


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 04-349

FIRMY W OKOLICY:


Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

Smak Dzieciństwa