www.rakietna.pl

WILTEX

https://wiltex.pl/ • Hurtownia ciuchów używanych

https://wiltex.pl/ • Hurtownia ciuchów używanych

Opis:


Prowadzenie sklepu z odzieżą używaną może być bardzo dobrym pomysłem na biznes, ale tylko wtedy, jeśli znajdzie się odpowiedniego dostawcę. Nawet najmniej wymagające osoby nie będą kupować w second-handzie, w którym ubrania są zniszczone, niemodne, mało atrakcyjne, a przy tym brudne i brzydko pachną. Trzeba zaoferować klientom towar atrakcyjny, a do tego w niskich cenach, nawet jeśli chodzi o produkty markowe i całkiem nowe. Tylko gdy spełni się te wymogi, można liczyć na sukces w tej branży. Inaczej sklep może szybko zbankrutować.

By tego uniknąć, wielu właścicieli takich firm decyduje się zawiązać współpracę z przedsiębiorstwem Wiltex. Jest to bardzo ceniona na rynku hurtownia ciuchów używanych, które są pozyskiwane od sprawdzonych dostawców, działających na terenie Anglii. Prócz ubrań, przedsiębiorstwo to oferuje też całą gamę innych produktów, na przykład butów, torebek, pasków, czapek, a nawet biżuterii.

Data dodania: 2019-10-23

Informacje:


Telefon: +48735777778


Strona: https://wiltex.pl/

NIP: 7773231969

Dodaj Własną Opine:Komentarz opublikowany przez: Nela Borkowska
Dodany: 2019-11-07 09:07:38

Dzięki tej hurtowni wiltex udało mi się zakupić bardzo porządne ciuchy używane do mojego dobrze prosperującego już second hand'u.

Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Polna 2


Miejscowość: Skórzewo


Kod pocztowy: 60-185

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

Royal Shop

Poznań

AR-FIZ

Poznań

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał